Zaproszenie na II edycję Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Zarządzanie w Gospodarce 4.0"

08.03.2024
Szanowni Państwo,

W dniach 11-12.07.2024 r. Wydział Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku  oraz przedsiębiorstwo SaMASZ Sp. z o.o. organizują Międzynarodową Konferencję Naukową „Zarządzanie w Gospodarce 4.0”. Doświadczenia wyniesione z I edycji Konferencji jasno wskazują potrzebę międzysektorowego dyskursu na temat zmian w procesach i modelach biznesowych z udziałem świata nauki, biznesu oraz administracji. Ciągle dokonująca się transformacja w kierunku Przemysłu 4.0 sprawia, że przedsiębiorstwa stale dostrzegają nowe problemy związane z zarządzaniem pozyskanymi czy też wytworzonymi technologiami oraz coraz większą potrzebę współpracy z nauką.
II edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej to doskonała okazja do aktualizacji, pogłębienia i wymiany wiedzy z zakresu zarządzania w dobie czwartej rewolucji przemysłowej.

Po raz kolejny spotkamy się aby wspólnie zdiagnozować obiecujące obszary badawcze na najbliższe lata.

Dwudniowa Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej. Forma Konferencji będzie sprzyjała wymianie doświadczeń pomiędzy nauką a biznesem, ponieważ pierwszy dzień odbędzie się w siedzibie współorganizatora Konferencji - firmie SaMASZ Sp. z o.o.

W programie konferencji planowane są następujące sesje tematyczne:
- społeczne wyzwania Gospodarki 4.0 - kapitał ludzki, kompetencje menedżerów i pracowników,
- innowacje, innowacyjność przedsiębiorstw, system innowacji otwartych, transfer technologii
- transformacja łańcuchów wartości i modele biznesowe w Gospodarce 4.0,
- struktury sieciowe - kompetencje relacyjne przedsiębiorstw i kompetencje relacyjne ponadsektorowe (biznes, nauka, administracja).

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli nauki oraz przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w Konferencji i rejestracji uczestnictwa za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Konferencji: www.zarzgosp40.uwb.edu.pl
W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego, pod adresem: wz.konferencja@uwb.edu.pl

Współorganizator Konferencji: SaMASZ Sp. z o.o.
Partner strategiczy: Klaster Przemysłowy Evoluma - Krajowy Klaster Kluczowy