Otwarty nabór projektów INDUSAC dla studentów i badaczy

26.04.2024

Z przyjemnością ogłaszamy otwarty nabór dla studentów i badaczy w ramach projektu INDUSAC, realizowanego w Programie Ramowym Unii Europejskiej "Horizon Europe". Naszym celem jest wspieranie krótkotrwałych (4-8 tygodni) współprac badawczych między światem akademickim a przemysłem, skupiających się na rozwiązaniu wyzwań przedsiębiorstw.

Projekt INDUSAC jest pionierem w rewolucjonizowaniu procesów przemysłowych poprzez integrację najnowocześniejszych technologii i zrównoważonych praktyk. Koncentrując się na wspieraniu współpracy między środowiskiem akademickim a przemysłem, INDUSAC ma na celu wypełnienie luki między wiedzą teoretyczną a praktycznym zastosowaniem.

Jeśli jesteś studentem z talentem do technologii i pasją do wywierania prawdziwego wpływu, ten otwarty nabór jest przepustką do praktycznego doświadczenia. Dołączając do projektu INDUSAC, będziesz miał okazję pracować nad przełomowymi projektami, uczyć się od ekspertów branżowych i przyczyniać się do rozwoju zrównoważonych rozwiązań.

Dla firm INDUSAC oferuje wyjątkową szansę na skorzystanie z bogactwa talentów, jakie mają do zaoferowania europejskie uniwersytety. Współpracuj ze zmotywowanymi i wykwalifikowanymi studentami, którzy wnoszą świeże perspektywy i innowacyjne pomysły.

Przewidywane rezultaty projektu:

• 300 udanych współprac pomiędzy przemysłem a światem akademickim.
  • Wspierane projekty współtworzenia z co najmniej 50% reprezentacją kobiet ogółem.
  • 60% członków zespołów współtworzących z krajów o zwiększonym potencjale badawczym.
  • Rozdzielenie 900 000 EUR brutto na FSTP dla studentów będących członkami zespołów współtworzących.

Zapraszamy studentów i badaczy do:

• Tworzenia zespołów współtworzących.
  • Rozwiązywania wyzwań przedsiębiorstw w ciągu 4-8 tygodni.

Ważne daty:

• Termin składania Listu Motywacyjnego:
    • 30.05.2024
    • 30.10.2024

Informacje dodatkowe:

• List Motywacyjny zespołu uważa się za złożony, gdy wszyscy członkowie potwierdzą udział i akceptują warunki udziału.
  • Zalecamy składanie jednego silnego Listu Motywacyjnego zespołu, aby uniknąć odrzucenia z powodu wielu mniej rozbudowanych aplikacji (maksymalnie trzy Listy Motywacyjne we wszystkich trzech terminach zgłoszeń).

Dołącz do INDUSAC i zdobądź cenne doświadczenie badawcze i praktyczne umiejętności!

Więcej informacji na stronie: www.indusac.eu

Studentów zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o kontakt z dr Mariuszem Citkowskim: m.citkowski@uwb.edu.pl

Ulotka 876.56KB [ .pdf ]