KLASTER DAY - TALENTY NA MIARĘ PRZYSZŁOŚCI

18-19 kwietnia 2024 r.

II tura rejestracji - Formularz rejestracyjny II

Studenci!

Wydział Zarządzania zaprasza wszystkich studentów do udziału w aktywnościach organizowanych w ramach Klaster Day. Udział w wizytach studyjnych, próbnych rozmowach rekrutacyjnych i warsztatach wymaga wcześniejszej rejestracji.

Próbne rozmowy rekrutacyjne to niepowtarzalna okazja spotkania się, być może pierwszy raz, z rekruterem. To możliwość uzyskania informacji o rekrutacjach z pierwszej ręki, otrzymania informacji zwrotnej o CV jak również sprawdzenie się w roli kandydata.

Wizyty studyjne, natomiast to sposobność zobaczenia, być może przyszłych pracodawców od środka, potencjału przedsiebiorców z naszego regionu.

Warsztaty, czyli spotkania z praktykami zostały specjalnie przygotowane dla Was na to wydarzenie, a tematy wybrane na miare przyszłości

Pierwsza tura rejestracji skierowana do Studentów kierunku Zarządzanie rozpoczyna się 05.04.2024 r. od godziny 8.00 i potrwa do 08.04.2024 do godziny 23.59.

W trakcie pierwszej tury rejestracji Studenci kierunku Zarządzanie mogą zapisywać się na następujące wydarzenia:

• 1 rok I stopień, 2 rok I stopień - warsztaty tematyczne i wizyty studyjne,
  • 3 rok I stopień, 1 rok II stopień, 2 rok II stopień - próbne rozmowy rekrutacyjne, warsztaty tematyczne, wizyty studyjne.

Zapraszamy do zapisów!

Druga tura rejestracji rozpocznie się 09.04.2024 r. o godz 8.00 i potrwa do 15.04.2024 r. do godziny 23.59.

Formularz rejestracyjny II - Link do formularza rejestracyjnego II

W trakcie II tury rejestracji Studenci wszystkich kierunków studiów Uniwersytetu w Białymstoku mogą rejestrować się na wszystkie wydarzenia (bez ograniczeń rocznikowych) w ramach dostępnych limitów.

W trakcie drugiej tury również Studenci 1 roku I stopnia oraz Studenci 2 roku I stopnia kierunku Zarządzanie mogą  zarejestrować się na próbne rozmowy rekrutacyjne.

Zapraszmy do zapisów!

Szczegółowe informacje o zasadach uczestnictwa w wydarzeniu oraz zasadach rekrutacji na poszczególne aktywności znajdują się w Regulaminie do pobrania poniżej.

Klaster Day - Talenty na Miarę Przyszłości

18 kwietnia 2024 r.  budynek Wydziału Zarządzania UwB:

• stoiska wystawiennicze firm członkowskich Klastra Przemysłowego Evoluma - Krajowego Klastra Kluczowego,
  • spotkanie z praktykiem,
  • cztery warsztaty ze specjalistami,
  • próbne rozmowy rekrutacyjne z przedstawicielami zaproszonych firm,
  • debata oksfordzka nt. „Uważam, że kompetencje miękkie są ważniejsze niż twarde wskaźniki”.

19 kwietnia 2024 r. wizyty studyjne w przedsiębiorstwach Klastra Przemysłowego Evoluma:

Szczegółowy Plan Wydarzenia do pobrania poniżejUmieściliśmy w nim informacje m.in. o: tematyce warsztatów, firmach przeprowadzających próbne rozmowy rekrutacyjne, wizytach studyjnych, a także dokładne godziny w których odbędą się poszczególne aktywności.

Maksymalnie 21 dni po zakończeniu Klaster Day Organizatorzy udostępnią zarejestrowanym uczestnikom formularz testu wiedzy związany z wydarzeniem, Wydziałem Zarządzania, Klastrem Przemysłowym Evoluma oraz Partnerami Wydarzenia. W przeciągu 14 dni od zamknięcia formularza z pytaniami Organizatorzy zorganizują rozstrzygnięcie konkursu, z nagrodami dla uczestników, którzy otrzymają najwyższy wynik.

To kolejny powód dla którego warto być z nami!

Współorganizator:

Evoluma Klaster Przemysłowy - strona internetowa